+
'''赛况描述'''(From 体坛+):
 +
 +
Faustu Budicinu utakmica je poslužila kao jaki podražaj uoči utakmice protiv Kustošije u idućem kolu
 +
 +
Nogometaši Orijenta pobijedili (3:2) su u pripremnoj utakmici U-19 kinesku reprezentaciju, koja se u Novigradu pripremala za sljedeći kvalifikacijski ciklus za završnicu azijskog prvenstva
 +
 +
U 5. minuti Jukičić je pogriješio kada je loptu pokušao vratiti Mohoroviću, kapetan kineske reprezentacije Aifeierding presjekao je dodavanje i u nastavku akcije znalački zatresao mrežu - 0:1.
 +
 +
U 25. minuti Mulac je izjednačio nakon prekida, kada su domaćini izmijenili okomita dodavanja u kaznenom prostoru, stoper Orijenta ostao je sam na lijevoj strani odakle je snažnim udarcem "probio" kineskog vratara - 1:1.
 +
 +
U 42. minuti Baihelamu je primio okomito upućenu loptu iza leđa riječkih stopera, udarcem iskosa slijeva postao je jako sretni strijelac - 1:2.
 +
 +
U 26. minuti Hetao je glavom loptu skrenuo u prečku, u 36. minuti isti igrač nije dobro reagirao kada je ušao u završnicu.
 +
Orijent je stvorio nekoliko obećavajućih situacija bez konkretne završnice sve dok se u završnici nije pojavio jedan stoper.
 +
 +
U nastavku obojica su trenera prema očekivanju priliku dali svima igračima na popisu, Orijent je bio konkretniji.
 +
 +
U 48. minuti Ibishi je nakon prekida glavom loptu poslao u okvir vratiju, odbijenu loptu Faal je poslao u mrežu - 2:2.
 +
 +
U 58. minuti Ibishi je iznudio kazneni udarac, Črnko je postigao pogodak, a kineski izbornik, Španjolac Antonio Puche, izveo je mali talk-show na priučenom engleskom jeziku.
 +
 +
Show je prekinuo sudac Antonio Melnjak, koji je nervoznom Španjolcu pokazao žuti karton.
 +
 +
Inače, prekšaj za najtrožu kaznu zvonko je odjeknuo po praznim tribinama, kada je Ibishi s leđa dobio udarac po nogama.
 +
 +
Faustu Budicinu utakmica je poslužila kao jaki podražaj uoči utakmice protiv Kustošije, Kinezi su iskazali zamjetnu fizičku moć u duel-igri, njihova igra nije bila predvidljiva jedino kada bi lopta dolazila do kapetana Aifeierdinga.

赛况描述(From 体坛+):

U 26. minuti Hetao je glavom loptu skrenuo u prečku, u 36. minuti isti igrač nije dobro reagirao kada je ušao u završnicu. Orijent je stvorio nekoliko obećavajućih situacija bez konkretne završnice sve dok se u završnici nije pojavio jedan stoper.